همکار بین المللی

همکاران

حامیان رسانه ای

مقدمه

زندگي انسان قرن بيست و يكم بدون كاربرد محصولات نوين پلاستيك، يك زندگي بسيار پر دردسر، بسيار پر هزينه و از همه بدتر بسيار آلوده كننده ي محيط زيست خواهد بود. در همين حال برخي از نهادهاي عظيم اقتصادي جهاني به كمك نيروهاي قدرتمند رسانه اي تلاش مي كنند تا پلاستيك ها را قاتل محيط زيست و نابودكننده ي طبيعت معرفي كنند. اين موضوع، در جايي به بدترين شكل ممكن در ذهن انسان هاي فاقد تخصص مي نشيند كه بحث "محصولات يكبار مصرف پليمري" به ميان كشيده مي شود تا عده اي هم به عمد تلاش كنند تا "ظروف يكبار مصرف پليمري" را عامل اصلي آلودگي هاي زيست محيطي معرفي نمايند، حال آنكه حذف محصولات يكبار مصرف از زندگي انسان. مي تواند هزينه هاي سرباري گزاف را در ابعاد گوناگون بر زندگي مردم تمامي جوامع تحميل نمايد. 

 به همين سبب، بعد از ٢ سال بررسي، مطالعه و كنكاش، انجمن توليدكنندگان ظروف يكبار مصرف ايران   در نظر دارد بر مبناي طرح پيشنهادي سايت "پليمر مديا- PIMI" و با اتكا به جايگاه ملي و جهاني، تجربيات، شهرت، كارداني و جهانشناسي، با همکاری شركت همايش سازان امروز  نسبت به برگزاري "همایش بین المللی ظروف یکبار مصرف و بیوپلیمرها"  با محوریت "تولید و فناوری" در روزهاي 27 و 28 تیرماه 1396 در محل سالن اصلي همايش هاي پژوهشگاه پليمر و پتروشيمي ايران اقدام نمايد.

 بر اساس اهداف، برنامه ها و محورهاي اين همايش برآن هستيم تا از دو طريق برگزاري سخنراني هاي علمي، فني و اقتصادي و همچنين برپايي نمايشگاهاي جانبي، ضمن نمايش و ارايه توانمندي هاي كشورمان همراه با نمايش جديدترين دستاوردهاي علمي و فني روز جهان در اين قلمرو، با دعوت از اساتيد دانشگاهي و مديران شركت هاي معظم توليدكننده مواد اوليه، قالب، محصولات و ماشين آلات فرايندي و خريداران و فروشندگان انبوه (wholesalers) خارجي اين قلمرو،  موضوعاتي مثل سرمايه گذاري مستقيم و يا سرمايه گذاري از طريق مشاركت و اشتراك منافع (Joint Venture) براي تاسيس خطوط جديد توليدي و يا اصلاح خطوط موجود را در دستور كار قرار دهيم تا نخستين گامها را نيز براي ايجاد تحولات عميق در صنعت توليد ظروف يكبار مصرف ايراني و مشاركت با شركاي غير ايراني با قدرت هرچه بيشتر برداريم.

اخبار

فراخوان مقاله براي نخستين كنفرانس ظروف يكبار مصرف و بايو پليمرها

فراخوان مقاله براي نخستين كنفرانس ظروف يكبار مصرف و بايو پليمرها

فرا خوان مقاله براي نخستين كنفرانس ظروف يكبار مصرف و بيو پليمرها: شركت همايش سازان امروز، برگزار كننده نخستين كنفرانس ظروف يكبار مصرف و بيو پليمرها "توليد و فناوري" از...

زمانبندی مقالات

دریافت خلاصه مقالات:  17 خرداد ماه 1396
اعلام داوری مقالات: 22 خردادماه 1396
دریافت اصل مقالات: 8 تیرماه 1396

روز شمار

برگزار کننده: انجمن تولید کنندگان ظروف یکبار مصرف ایران

نشانی: تهران - میدان ولیعصر - بلوار کشاورز - خیابان کبکانیان - نبش کوچه 5 - پلاک 14 - واحد 4

تلفن: 15-88997010

فکس: 88997013

ایمیل: info@aipod.ir

مجری: شرکت همایش سازان امروز

نشانی: تهران - خیابان ولیعصر، روبه روی پارک ملت، نبش خیابان انصاری، برج ملت، طبقه 7، واحد 4

تلفن: 22037383-22048859

فکس: 22044769

ایمیل: secretariat@bdpiran.com