همکاران

  • 1

حامیان رسانه ای

  • 1

نمایشگاه جانبی

همزمان با برگزاری این کنفرانس که به پیشنهاد یکی از رسانه های تخصصی جهانی، با حمایت “انجمن تولیدکنندگان ظروف یکبار مصرف ایران“و توسط “ شرکت متحدان توسعه همایش ها و نمایشگاه های آریا” در بهمن ماه سال جاری در مرکز همایش های “پژوهشگاه صنعت نفت ایران” (تهران – مقابل ضلع غربی مجموعه بزرگ آزادی) برگزار خواهد شد:

به منظور آشنايي با آخرين دستاوردهای فناوری مدرن جهان، برای شرکت کنندگان ایرانی و ارایه توانمندی های صنایع ایران در این بخش از دیدگاه های علمی، فنی، اجرايي و مديريتي در زمینه “تولید و فناوری ظروف یکبار مصرف و بیوپلیمرها در ایران”، برگزاری یک نمايشگاه جانبي نیز برای علاقمندان ایرانی و غیر ایرانی حاضر در این کنفرانس که ارایه دهنده محصولات و خدمات مرتبط هستند، پیش بینی شده است.

علاقمندان به حضور در اين نمايشگاه می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو غرفه از طریق اطلاعات ارتباطی زیر با دبیر خانه اجرایی کنفرانس (سرکار خانم آزاده داداشی) تماس حاصل نمايند.

خــدمات پیش بینی شده ی قابــل ارایـه در نمايشــگاه جــانبي مربوط به “نخستین کنفرانس ِBDP Iran 2017” شـامل تجهیـزات متعـارف از قبیـل موارد زیر است. با این حال، به دلیل وسعت فضای نمایشگاهی امکان اجرای برخی نقشه ها و غرفه آرایی های ویژه برای حامیان اصلی کنفرانس و متقاضیان خاص نمایشگاهی امکان پذیر است اما اجرای آنها به مذاکرات حضوری نیاز دارد:

  • دیوار بنـدی اطراف، پیشاني نويسي غرفه، يک عدد پريز بـرق، روشـنايي ( ۳  عدد لامپ 100 وات )، ۱عدد میز و ۲ عدد صـندلي بـه ازای هـر 12 مترمربـع مي باشد.
  • به ازای هر 12 مترمربع، دو نفر به عنوان غرفه دار مي توانند از کلیه نشست های کنفرانس به صورت رايگان استفاده نمايند.
  • انتخـاب محــل غرفــه از روی نقشه ی جانمـايي معــین شــده توســط متقاضــي (در صورت موجود بودن) صورت مي پذيرد. برای دریافت این تقشه لطفا “اینجا را کلیک کنید“

روز شمار

برگزار کننده: انجمن تولید کنندگان ظروف یکبار مصرف ایران

نشانی: تهران - میدان ولیعصر - بلوار کشاورز - خیابان کبکانیان - نبش کوچه 5 - پلاک 14 - واحد 4

تلفن: 15-88997010

فکس: 88997013

ایمیل: info@bdpiran.com

مجری: شرکت همایش سازان امروز

نشانی: تهران - خیابان ولیعصر، روبه روی پارک ملت، نبش خیابان انصاری، برج ملت، طبقه 7، واحد 4

تلفن: 22037383-22048859

فکس: 22044769

ایمیل: secretariat@bdpiran.com