همکاران

  • 1

حامیان رسانه ای

  • 1

حامیان مالی

بدیهی است که حامیان این همایش از شرایط و امتیازاتی ویژه به تناسب نوع حمایت خود نیز برخوردار خواهند شد. به همین سبب، انجمن “تولیدکنندگان ظروف یکبار مصرف ایران” و مجری این همایش افتخار دارند از تمامی سازمان، ارگان ها و مقامات محترم دولتی، نیمه دولتی و بزرگ، خصوصی و سایر انجمن ها و تشکل های مرتبط با صنعت تولیدات یکبار مصرف، دعوت نمایند تا در راستای برگزاری هرچه با شکوه تر این همایش ما را از حمایت و خرد جمعی خود بهره مند نمایند تا بتوانیم با اطلاع از اعلام آمادگی هریک از مجموعه های مرتبط و همراهی آنها، تمامی اهداف و برنامه های ترسیم شده برای این نخستین همایش بین المللی در این قلمرو را محقق نماییم.

حمایت مالی: در بخش حمایت مالی چهار رده حمایت تعیین شده (الماس، طلا، نقره و برنز) که بازهم به دلیل عدم وجود سابقه چنین همایشی در این سطح در ایران مبنا را بر اعلام یک رقم پایه برای هر رده و سپس میزان حمایت را بر اساس “همت عالی” قرار داده ایم. به این ترتیب و لطفا برای حمایت مالی از این همایش به جدول امتیازات ویژه حامیان مالی توجه کرده و مورد مطلوب خود را اطلاع دهید.

نکته مهم:  دبیرخانه اجرایی همایش آمادگی دارد تا فقط یکی از سطوح تعیین شده برای حمایت مالی را به صورت انحصاری در اختیار فقط یک متقاضی در ازای همت عالی و به بالاترین پیشنهاد واگذار نماید. به عبارتی در اختیار داشتن کل رده های حمایتی در اختیار یک متقاضی قرار نخواهد گرفت.

لطفا با ارتباط پیوند دامنه این همایش (http://bdpiran.com) در سایت های شرکت های بخش خصوصی  خبر رسانی خودجوش، برگزارکنندگان و مجری این همایش را حمایت فرمایید.

روز شمار

برگزار کننده: انجمن تولید کنندگان ظروف یکبار مصرف ایران

نشانی: تهران - میدان ولیعصر - بلوار کشاورز - خیابان کبکانیان - نبش کوچه 5 - پلاک 14 - واحد 4

تلفن: 15-88997010

فکس: 88997013

ایمیل: info@bdpiran.com

مجری: شرکت همایش سازان امروز

نشانی: تهران - خیابان ولیعصر، روبه روی پارک ملت، نبش خیابان انصاری، برج ملت، طبقه 7، واحد 4

تلفن: 22037383-22048859

فکس: 22044769

ایمیل: secretariat@bdpiran.com