همکار بین المللی

همکاران

حامیان رسانه ای

زمانبندی مقالات

دریافت خلاصه مقالات: 
10 شهریور ماه 1396

  علام داوری مقالات و اطلاع رسانی به متقاضیان:
25 شهریور ماه 1396

دریافت اصل مقالات:
9 مهرماه 1396

کلاریانت از بین رفت؛ درس عبرت برای صاحبان صنایع ایران

کلاریانت یکی از غول های مواد پلیمری در جهان که در ایران بیشتر به خاطر تنوع انواع رنگدانه ها، پیگمنت ها، رنگ پایه های جوهری و برخی دیگر از افزودنی ها (ادیتیوها) شهرت دارد، 5 تیرماه 1396 یک خبرنامه ی جهانی (بین المللی) را منتشر کرد که در آن به پایان کار این غول مواد با عنوان "کلاریانت" اشاره شده است. 

فراخوان مقاله براي نخستين كنفرانس ظروف يكبار مصرف و بايو پليمرها

فرا خوان مقاله براي نخستين كنفرانس ظروف يكبار مصرف و بيو پليمرها: شركت همايش سازان امروز، برگزار كننده نخستين کنفرانس تولیدات یکبار مصرف "پلیمر و فوم" از تمام استادان محترم دانشگاههاي ايران، دانشجويان رشته پليمر و صنايع وابسته، صاحبان محترم صنايع و كاركنان متخصص شاغل در صنايع توليد ظروف يكبار مصرف شامل (انواع پلاستيك هاي با پايه نفتي، منابع طبيعي، منابع تجديد پذير، زيست تخريب پذير و انواع كاغذي يا آلومينيومي)، صنايع ماشين سازي وكيوم و ترموفرمينگ، توليدكنندگان مواد اوليه و مواد افزودني و متخصصين مستقل آشنا با اين بخش از صنايع و توليدات مواد با پايه زيست محيطي و منابع تجديد پذير دعوت مي كند تا در صورت علاقمندي به ارائه مقاله در اين كنفرانس با مراجعه به قسمت مربوطه در اين سايت (مي توانيد اينجا را کلیک كنيد) از ساير شرايط حضور در اين همايش كه براي نخستين بار با اين موضوع در سطح جهاني برگزار مي شود آگاهي يابند. 

لازم به توضيح است كه اين مقالات در كشور اتريش توسط تيمي به سرپرستي يك شركت متخصص در اين زمينه مورد بررسي قرار خواهد گرفت و در صورت تاييد در اين كنفرانس عرضه خواهد شد. ارسال خلاصه و اصل مقالات به زبان فارسي مانعي ندارد و مبتكرانه و نوآورانه بودن آن  معيار اصلي براي ارزيابي آن است.

 

اخبار

کلاریانت از بین رفت؛ درس عبرت برای صاحبان صنایع ایران

کلاریانت از بین رفت؛ درس عبرت برای صاحبان صنایع ایران

کلاریانت یکی از غول های مواد پلیمری در جهان که در ایران بیشتر به خاطر تنوع انواع رنگدانه ها، پیگمنت ها، رنگ پایه های جوهری و برخی دیگر از افزودنی...

فراخوان مقاله براي نخستين كنفرانس ظروف يكبار مصرف و بايو پليمرها

فراخوان مقاله براي نخستين كنفرانس ظروف يكبار مصرف و بايو پليمرها

فرا خوان مقاله براي نخستين كنفرانس ظروف يكبار مصرف و بيو پليمرها: شركت همايش سازان امروز، برگزار كننده نخستين کنفرانس تولیدات یکبار مصرف "پلیمر و فوم" از تمام استادان محترم...

روز شمار

برگزار کننده: انجمن تولید کنندگان ظروف یکبار مصرف ایران

نشانی: تهران - میدان ولیعصر - بلوار کشاورز - خیابان کبکانیان - نبش کوچه 5 - پلاک 14 - واحد 4

تلفن: 15-88997010

فکس: 88997013

ایمیل: info@aipod.ir

مجری: شرکت همایش سازان امروز

نشانی: تهران - خیابان ولیعصر، روبه روی پارک ملت، نبش خیابان انصاری، برج ملت، طبقه 7، واحد 4

تلفن: 22037383-22048859

فکس: 22044769

ایمیل: secretariat@bdpiran.com